ČESANCE

 

Nabídku  ručně předených přízí, rouna, česanců, textilních vláken a dalšího zboží si nyní můžete prohlédnout na

 http://www.fler.cz/atelier-johanna

Od 1.2.2010 bude spuštěn nový e-shop na

www.tkani.cz

 

 

 

S česanci obchoduji převážně na www.fler.cz, tam najdete i aktuální nabídku mého zboží. Je však možné i nadále objednávat česance prostřednictvím těchto stránek. Sortiment se však rychle obměňuje, proto doporučuji spíše kontakt přes www.fler.cz.

 

Jak objednávat - vyplňte podle instrukcí formulář OBJEDNÁVKY.Obdržení objednávky Vám potvrdíme emailem a vybrané zboží zašleme dohodnutým způsobem na Vámi udanou adresu. O odeslání Vás budeme rovněž informovat mailem. Pro podrobnější informace si, prosím, přečtete podrobně Obchodní podmínky. Odesláním objednávky stvrzujete, že s obchodními podmínkami souhlasíte.

Při objednávce jednotlivých česanců je možné zvolit zaslání obyčejným dopisem, aby poštovné nepřevýšilo cenu zboží. V takovém případě bere zákazník na vědomí, že akceptuje riziko případné ztráty zásilky.

Nabízené česance jsou vhodné jak pro plstění, tak pro využití při předení. Jsou prodávané v jednotlivých baleních, zavinutých do folie, ze kterých je možné je přímo spřádat, případně po rozbalení využít k plstění. Česance jsou k dispozici v barvách a materiálech dle níže uvedené tabulky.

 

Ceník česanců

Jednobarevné merino 25g cena 54,- Kč

Millefiori merino česané 25g cena 63,- Kč

Řetízkové merino 10g cena 36,- Kč

 

Klikněte na obrázek pro zvětšení

Jednobarevná merina
 
   
          
Řetízkové merino
 
 
Jehly pro plstění
 
   
 
Sada tří jehel na plstění - silná, střední a slabá - cena 45,- Kč.