Domů

 e - OBCHOD

Obchodní podmínky Kontakt OBJEDNÁVKA Časté dotazy Zpět na úvodní stranu

Jak objednávat - V odkazu Objednávka najdete formulář, který je třeba vyplnit dle instrukcí. Obdržení objednávky potvrdíme emailem a vybrané zboží zašleme dohodnutým způsobem na vámi udanou adresu. O odeslání vás budeme rovněž informovat mailem. Pro podrobnější informace si, prosím, přečtete podrobně Obchodní podmínky. Odesláním objednávky stvrzujete, že s obchodními podmínkami souhlasíte.

Uvedené ceny všech produktů jsou konečné, včetně všech aplikovatelných daní a poplatků. Nejsme plátci DPH. K cenám se připočítává balné (viz obchodní podmínky) a poštovné dle platného sazebníku České pošty a zvoleného způsobu zaslání. Způsob zaslání a cena přepravy budou vzájemně upřesněny v potvrzovacím mailu. Uvedené ceny jsou platné do 31.12.2008, není-li uvedeno u konkrétního produktu jinak.

příze přírodní příze barvené česané rouno pomůcky a nástroje
přírodní odstíny barevná příze pro předení i plstění  
      momentálně žádné zboží

Údržba ručně předených přízí:

Vlákno přírodní vlny má dvě vrstvy - vnější a vnitřní. Jelikož špína zpravidla nepronikne do vnitřní vrstvy, velice snadno se vypere, je však nutné postupovat šetrně, aby nedošlo ke zplstění: přízi nebo pletený výrobek ponoříme do teplé (ale ne horké!) vody s trochou šampónu nebo pracího prostředku na vlnu. Chvíli necháme odmočit, jemně promačkáme (nemnout) a vodu slijeme. Prací prostředek odstraníme opět velmi šetrným vymácháním ve vodě stejné teploty, jakou jsme použili pro praní. Vlhký výrobek nebo přízi zavineme do ručníku a odstraníme tak přebytečnou vodu. Sušíme volně rozložené a v případě pleteniny srovnané do požadovaného tvaru. Nikdy nepereme v horké vodě, nemneme a neždímáme!

 

Děkujeme Vám za návštěvu a přejeme příjemný nákup a krásné tvoření!